08:20

W poszukiwaniu sygnałów - Money2Money - czyli program partnerski do którego warto dołączyć

Money2Money - czyli program partnerski do którego warto dołączyć

Program partnerski Money2Money opiera się na promocji i sprzedaży kont osobistych, kredytów gotówkowych, kart kredytowych, szybkich pożyczek, lokat, ubezpieczeń życiowych oraz produktów pozabankowych, takich jak pakiety TV/ Internet i oferty energii. Każdy sprzedany produkt to atrakcyjna prowizja dla partnera.


Program partnerski Money2Money płaci za efekty Twojej pracy w postaci prowizji za dany produkt finansowy lub poza finansowy, więc możesz w nim działać jako osoba prywatna, spółka lub jednoosobowa działalność gospodarcza i rozliczasz się w zależności od Twojej „formy” prawnej.Rejestracja w programie jest prosta. Wystarczy wejść na: stronę programu partnerskiego M2M, wypełnić formularz i poczekać na weryfikację zgłoszenia . Każdy nowy afiliant otrzymuje informacje i gotowe narzędzia umożliwiające promowanie dostępnych w M2M produktów: finansowych, telekomunikacyjnych, elektronicznych. Jeśli przystępujący nie posiada swojej strony, M2M oferuje gotowe szablony, które umożliwią rozpoczęcie polecania.


dołącz i zarabiaj

  
Polecaj Money2Money, a otrzymasz dodatkowe korzyści:

15% - premia liczona od wynagrodzenia z tytułu Prowizji, uzyskanego przez innych partnerów programu M2M, którzy zarejestrowali się do programu M2M z poleceń Partnerów zarejestrowanych w programie M2M z bezpośredniego polecenia danego Partnera. Polecenie rozumiane jest jako rejestracja nowego Partnera poprzez link z unikalnym ID Partnera polecającego. Minimalny próg naliczenia premii specjalnej Polecaj Money2Money to łączny miesięczny obrót poleconych partnerów na poziomie minimum 10000 PLN. Partnerzy polecający i poleceni nie podlegają Premii na Start.

10% - premia liczona od wynagrodzenia z tytułu Prowizji, uzyskanego przez innych partnerów programu M2M, którzy zarejestrowali się do programu M2M z poleceń Partnerów zarejestrowanych w programie M2M z bezpośredniego polecenia danego Partnera. Polecenie rozumiane jest jako rejestracja nowego Partnera poprzez link z unikalnym ID Partnera polecającego. Minimalny próg naliczenia premii specjalnej Polecaj Money2Money to łączny miesięczny obrót poleconych partnerów na poziomie minimum 5000 PLN. Partnerzy polecający i poleceni nie podlegają Premii na Start.

5% - premia liczona od wynagrodzenia z tytułu Prowizji, uzyskanego przez innych partnerów programu M2M, którzy zarejestrowali się do programu M2M z poleceń Partnerów zarejestrowanych w programie M2M z bezpośredniego polecenia danego Partnera. Polecenie rozumiane jest jako rejestracja nowego Partnera poprzez link z unikalnym ID Partnera polecającego. Minimalny próg naliczenia premii specjalnej Polecaj Money2Money to łączny miesięczny obrót poleconych partnerów na poziomie minimum 1500 PLN. Partnerzy polecający i poleceni nie podlegają Premii na Start.

Im więcej partnerów pozyskasz, tym więcej zarobisz !


Zostań partnerem już dziś

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 W poszukiwaniu sygnałów , Blogger